Exotická dovolená 2017/2018 – slevy a akce

Další exotické země

Bali Bali (35 103 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 27 °C 24 400 Kč
Seychely Seychely (47 615 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 28 °C 33 950 Kč
Mexiko Mexiko (15 628 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 34 °C Teplota moře: 28 °C 9 110 Kč
Omán Omán (8 587 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota moře: 24 °C 9 110 Kč
Keňa Keňa (4 541 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 27 °C 28 082 Kč
Vietnam Vietnam (1 614 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 26 °C 24 320 Kč

Exotická dovolená na Invia.cz

Exotika od více než 300 cestovních kanceláří

Na Invia.cz naleznete širokou nabídku zájezdů do exotických destinací. Exotická dovolená u moře je stále populárnější. Invia.cz nabízí na jednom místě zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří bez navýšení ceny. Exotická dovolená s Invia.cz, to je dovolená online z pohodlí vašeho domova. Objednejte si svou letní nebo zimní exotickou dovolenou a vychutnejte si exotiku plnými doušky.

Oblíbené exotické destinace

Spojené arabské emiráty last minute zájezdy

Spojené arabské emiráty, to jsou překrásné písečné pláže a průzračné moře Arabského zálivu. Koupání je možné po celý rok, hotely patří mezi světově nejlepší a nabízejí jak místní speciality tak evropskou kuchyň. Teploty od října do května jsou ideální.
Exotická dovolená Spojené arabské emiráty: Spojené arabské emiráty last minute | dovolená Spojené arabské emiráty | informace o Spojených arabských emirátech

Kuba last minute zájezdy

Kuba - malý ráj na zemi, často zvaná jako perla Karibiku, je největším ostrovem velkých Antil a populární turistickou destinací. Najdete tu historické památky, moře, pláže, skvělou atmosféru. Okolo Kuby je více než 4000 ostrůvků korálového původu, ideální pro potápění.
Exotická dovolená Kuba: Kuba last minute | dovolená Kuba | informace o Kubě

Thajsko last minute zájezdy

Thajsko nabízí spojení tradice s moderní dobou. Naleznete zde historické památky, bohatou síť restaurací, hotelů a jiných míst pro noční zábavu, ale i nedotčenou přírodu. Navštívíte horské prameny na severu země, rybářské komunity, starobylé paláce i nádherné tropické ostrovy s příjemnými písečnými plážemi.
Exotická dovolená Thajsko: Thajsko last minute | dovolená Thajsko | informace o Thajsku

Dominikánská republika last minute zájezdy

Severní pobřeží Dominikánské republiky je bohaté na pláže se zlatým pískem u Atlantiku, na jihu jsou krásné pláže s bílým pískem omývané Karibikem. Je tu blankytně modré, průzračné moře, skvělé podmínky ke koupání a potápění, historické památky, příjemné podnebí a rozmanitá krajina ? ideální místo pro odpočinkovou dovolenou.
Exotická dovolená Dominikánská republika: Dominikánská republika last minute | dovolená Dominikánská republika | informace o Dominikánské republice

Srí Lanka last minute zájezdy

Starověká atmosféra z velmi starých památek, možnosti sportovního využití, ale i lenošení na romantické pláži se zlatavým pískem a pozvolným přístupem do vody lemované palmami. Korálové útesy lemující pobřeží, teplé vlny Indického oceánu. Příjemný personál v kvalitních, luxusně zařízených hotelech, centra přírodní medicíny - ayurvédy a centra s výukou meditace. Příjemné restaurace se skvělými pokrmy z darů moř a pravý cejlonský čaj. Taková je Srí Lanka, co víc si přát?
Exotická dovolená Srí Lanka: Srí Lanka last minute | dovolená Srí Lanka | informace o Srí Lance

Venezuela last minute zájezdy

Venezuela je spojením okouzlující tradiční kultury, krásné přírody a moderních turistických zařízení západního stylu. Návštěvníci zde mohou cestovat bez problémů, využívat důvěrně známého pohodlí a zároveň poznávat kaleidoskop exotických přírodních scenérií, obyvatel, nedotčené a jedinečné fauny a flóry. Naleznete zde vše: krásné pobřeží moře s plážemi, vysoké hory, savany, pralesy, nejvyšší vodopád na světě i historické památky. Zejména ostrov Isla Margarita je populární destinací.
Exotická dovolená Venezuela: Venezuela last minute | dovolená Venezuela | informace o Venezuele

Mauritius last minute zájezdy

Mauritius je krásný tropický ostrov, který je součástí souostroví Maskarén, v západní části Indického oceánu, na jih od Seychllských ostrovů a na východ od Madagaskaru. Tvář ostrova tvoří především nádherné bílé pláže s průzračně modrými lagunami a teplým mořem, nádhernou přírodou, komfortními hotely, skvělou kuchyní a také přátelskými obyvateli. Mauritius je obklopen korálovými ostrovy, které tak vytvářejí skvělé podmínky pro potápění.
Exotická dovolená Mauritius: Mauritius last minute | dovolená Mauritius| informace o Mauritiu

Keňa last minute zájezdy

Keňa se nachází v rovníkové Africe, a patří jednoznačně k turisty nejvyhledávanějším a nejatraktivnějším zemím afrického kontinentu. Naleznete zde nekonečné savany a sněhem pokryté Kilimandžáro, nádherně bílé písečné pláže a modré teplé moře, úžasnou tropickou vegetaci a krásné západy slunce nad africkou divočinou. Návštevníci Keni zde mají rozsáhlé možnosti cestování a turistiky.
Exotická dovolená Keňa: Keňa last minute | dovolená Keňa | informace o Keni

Maledivy last minute zájezdy

Maledivy, to jsou tisíce ostrovů rozkládajících se v tropických vodách Indického oceánu na podmořském horském hřebenu. Ostrovy z korálového vápence vyčnívají z širého moře, jehož teplé, vody jsou ideálním životním prostředím pro korály. Maledivy jsou i okouzlující přírodní ráj bohatou zelenou tropickou vegetací palmami a bílými plážemi.
Exotická dovolená Maledivy: Maledivy last minute | dovolená Maledivy | informace o Maledivách

Brazílie last minute zájezdy

Destinace mnoha kontrastů a obrovského přírodního bohatství včetně neprozkoumaných pralesů, nekonečně dlouhých řek, tropických ostrovů, exotických pláží. Brazílie je ale také zemí s levnou a skvělou kuchyní, dobrou infrastrukturou, kvalitními hotely a zemí bezpečnou. Pobřeží Brazílie, to je 7400 km písečných pláží lemovaných palmami, ideální pro koupání v moři.
Exotická dovolená Brazílie: Brazílie last minute | dovolená Brazílie | informace o Brazílii

Kanárské ostrovy last minute zájezdy

Kanárské ostrovy jsou turistickým cílem zejména pro své teplé klima, krásné pláže a exotické prostředí. Jelikož je na Kanárských ostrovech možné koupat se v moři po celý rok, přijíždí sem velké množství Evopanů, aby zde mohli strávit exotickou dovolenou. Teplota neklesne pod 18°C ani během ledna či února. Pobřeží lemují krásné pláže s jemným pískem. Polovina pláží má písek zlatý nebo bílý. Zbytek pláží je pokryt černým lávovým pískem.
Exotická dovolená Kanárské ostrovy: Kanárské ostrovy last minute | dovolená Kanárské ostrovy | informace o Kanárských ostrovech

Egypt last minute zájezdy

Egypt je destinace mnoha tváří. Je to země plná záhad a mystiky, pouštního písku i životadárného Nilu, země pyramid, sfing a faraónů. Je to také země moderní civilizace, krásného modrého Rudého moře, korálových útesů a podmořského světa.
Exotická dovolená Egypt: Egypt last minute | dovolená Egypt | informace o Egyptě

Tunisko last minute zájezdy

Tunisko je perlou severní Afriky. Dělí se na tři části ? Djerba, Tabarka a Tuniská pevnina. Mísí se zde historické dědictví s moderní dobou. Ze všech afrických zemí je Tunisko nejlépe dosažitelné pro Evropany. Kromě historického dědictví je Tunisko zemí pro odpočinek na krásných plážích s bílým pískem, v luxusních hotelech a příjemných restauracích.
Exotická dovolená Tunisko: Tunisko last minute | dovolená Tunisko | informace o Tunisku

Jamajka last minute zájezdy

Na Jamaice naleznete průzračné zátoky, bílé písečné pláže a korálové útesy, kde žije více než 700 druhů ryb. Ale také na východě se zvedající do výše 2256 m n. m. Modré hory s nejvyšším vrcholem Blue Mountain Peak a hluboká údolí. Jamajka žije v rytmu reggae. Kromě toulek po plantážích, rybaření, sportování nabízí třeba i koupání v minerálních pramenech.
Exotická dovolená Jamajka: Jamajka last minute | dovolená Jamajka | informace o Jamajce

Kapverdské ostrovy last minute zájezdy

Toto nádherné tropické souostroví neleznete uprostřed Atlantického oceánu, asi 450 km západně od Senegalu a tvoří ho děvět obydlených ostrovů a mnoho malých ostrůvků. Souostroví vzniklo nsopečnou erupcí a každý z ostrovů je odlišný. Najdete zde krásné bílé pláže, azurově čistou vodu, po celý rok příjemně teplou, ale i vyprahlou měsíční krajinu, úrodnou půdu se spoustou tropického ovoce a čajových plantáží.
Exotická dovolená Kapverdské ostrovy: Kapverdské ostrovy last minute | dovolená Kapverdské ostrovy | informace o Kapverdských ostrovech

Madeira last minute zájezdy

Ve vzdálenosti asi 1000 km od Lisabonu a 800 km od pobřeží Afriky leží Madeira, souostroví sopečného původu. Madeira nabízí mnoho zážitků: tropické rostliny a ovoce, příjemná teplota vody jak v moři, tak v přírodních koupalištích, historocké dědictví, komfortní hotely, bary diskotéky, kasino. Madeiru turisté navštěvují každý den v roce.
Exotická dovolená Madeira: Madeira last minute | dovolená Madeira | informace o Madeiře

Seychely last minute zájezdy

Seychely, to jsou stovky krásných ostrovů a atolů, rozhozených po modrozelených vodách Indického oceánu, 1.600 km východně od afrického kontinentu. Příjemné tropické podnebí, panenská příroda a nádherné pláže s bílým a zlatým pískem jemným jako hedvábí, které lemují černé granitové skály. Ideální místo pro koupání a potápění ve vodách Indického oceánu.
Exotická dovolená Seychely: Seychely last minute | dovolená Seychely | informace o Seychelách

Mexiko last minute zájezdy

Mexiko, to znaměná dobrodružství, rozpálené slunce, hory, tequila, margarita, chilli, indiánská a koloniální kultura ale i krásné pláže a odpočinek u moře. Země je ideální pro klienty vyhledávající nejenom slunění a odpočinek na překrásných plážích Karibiku a Pacifiku, ale především pro ty, kteří chtějí prožít aktivní dovolenou.
Exotická dovolená Mexiko: Mexiko last minute | dovolená Mexiko | informace o Mexiku

Bali last minute zájezdy

Jeden z nejpopulárnějších ostrovů v Indonésii. Ostrov je sopečného původu, na úrodných svazích naleznete malebné zelené terasy rýžových polí, palmové háje i města. Jsou tu i krásné pláže, zejména šestikilometrová Kuta se zlatavým pískem a s mnoha nočními podniky a obchody. Ostatní pláže nabízejí ideální podmínky pro plavání.
Exotická dovolená Bali: Bali last minute | dovolená Bali | informace o Bali

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622